V petek, 12. 10. 2018, je na našem igrišču bilo spet veselo – priredili smo KOSTANJEV PIKNIK. Zbirati smo se začeli ob 15:30 uri ter se ob poslušanju veselih pesmic družili ob rezanju kostanjev in izdelavi škrnicljev za le-te. Očki so med tem časom pripravili vse za peko kostanjev. Nato smo, kot je že tradicija, zaplesali Kostanjčkov ples. Goste sem počastila s krajšim govorom ter povabilom k različnim aktivnostim.

Otroci so se skupaj s starši lahko zabavali na različnih postajah, ki smo jih pripravile vzgojiteljice (skakanje s hopi žogami, igra v peskovniku, hoja s hoduljami, igra na igralih…).

Ko so kostanji bili pečeni, so jih otroci in starši lahko dobili pri stojnici, katero sta prevzeli vzgojiteljici Marjana in Metka. Tam je bilo možno dobiti tudi sadje in različne napitke. Skoraj do teme smo se sladkali, ter se greli s toplim čajem.

Sledilo je prijetno slovo s pohvalami staršev, saj smo se imeli zares lepo.

 

 

Zapisala vzgojiteljica Janja Smole

 

(Skupno 239 obiskov, današnjih obiskov 1)