Spoštovani starši, dragi otroci!

 

Po dolgi topli jeseni se je tiho in hitro v naše kraje prikradla zima. Padle so že prve snežinke, ki so pobelile bližnje vrhove, večeri so postali temnejši, mesta so se odela v decembrsko obleko prazničnih luči, naše misli pa so že pri bližajočih se veselih dneh.

To je čas, ko zunaj pritiska mraz, naša srca pa so odeta s toplino družinskih in prijateljskih vezi, da ob nepozabnih spominih skupaj pričaramo nasmehe in ustavimo čas. Tako so pred nami božično-novoletne počitnice, ki sovpadajo z najlepšimi čarobnimi in težko pričakovanimi prazniki …

Želim vam, da bi v novem letu okusili srečo v trenutkih, ki jih preživite s svojimi najdražjimi, v uspehih na delovnem mestu in na vseh poteh, ki nas vodijo do zastavljenih ciljev. Ostanite zdravi in nasmejani.

SREČNO 2020!

 

Hoče, 19. 12. 2019                                                                                                                         Alojz Velički, ravnatelj

(Skupno 1.313 obiskov, današnjih obiskov 1)