Starši smo danes mnogokrat izgubljeni v svoji vlogi. Vemo, da je otroke potrebno naučiti samostojnosti in odgovornosti, spoštovanja pravil in reda, moramo jim biti opora, jim omogočiti zdrav razvoj in še in še. Ampak, naj se najde nekdo, ki bo povedal KAKO, ne samo, kaj je treba! Z nami bosta zakonca Leonida in dr. Albert Mrgole, starša štirih odraslih otrok. Čar njunih predavanj so konkretne in uporabne zgodbe iz življenja, kjer brez olepševanja pokažeta stvari, kakor so v resnici.

Predavanje bo  v torek, 15. januarja 2019, ob 17.00 uri, v večnamenski športni dvorani Hoče.

Veseli bomo vaše udeležbe!

[button link=”http://vrtec-os-hoce.si/files/2019/01/samostoj-odgovornost-OŠ-Hoče-1.pdf” icon=”download” color=”aqua” bg_color=”#000000″ border=”#000000″ text=”dark”]Datoteka[/button]

(Skupno 122 obiskov, današnjih obiskov 1)