V naših skupinah vrtca Hoče in Rogoza smo obeležili ta dan s Tradicionalnim slovenskim – medenim zajtrkom tako, da smo ponudili otrokom sveža in zdrava živila: maslo, med, kruh in jabolko od pridelovalcev iz naše neposredne bližine. To so zanesljivi in zaupanja vredni dobavitelji z visoko kakovostno prehrano s katerimi sodelujemo skozi vse leto. Tako poskrbimo, da je pot od pridelovalca do krožnika kratka.

Tudi letos so nas ta dan obiskali g. ravnatelj Alojz Velički, g. župan Marko Soršak, podžupanja ga. Andreja Kavaš in predstavnik čebelarske zveze, fotografije pa je posnel Domen Repa. Najprej so se v Bohovi skupinama Čebelic in Medvedkov pridružili pri zajtrku, nato so se odpravili v vrtec Rogoza kjer sta  simpatična Čebelica in Čmrlj povedala svojo zgodbo. Na koncu je v vrtcu Hoče mlada čebelarka Mojca Vrecl otroke seznanila z delom čebelarja.

Preživeli smo še en zanimiv in lep, predvsem pa zdrav dan v vrtcu.

 

 

(Skupno 348 obiskov, današnjih obiskov 1)