Otroški živžav je bilo slišati v vrtcu Hoče že od 1. septembra naprej, vendar smo včeraj (16.9.) novi vrtec tudi uradno odprli. Na otvoritev je bilo povabljeno manjše število uglednih gostov, otroci in strokovni delavci pa so pripravili nekaj pesmi in plesov. Župan Marko Soršak je predstavil zunanje in notranje lastnosti enega izmed najsodobnejših vrtcev v Sloveniji, katerega investicija je stala okoli 4,1 milijona evrov. Ravnatelj Alojz Velički je povedal, da so otroci navdušeni nad novimi igralnicami, deset jih je novih z novo opremo, toboganom, po katerem se spuščajo iz 1. nadstropja v pritličje, in nad različnimi kotički, kjer lahko ustvarjalno preživijo čas v vrtcu. Nov vrtec je odprt. Ima veliko prostora, je svetel, lep, barvit, ima zanimivo in uporabno opremo, omogoča nove izzive in pristope. Otroci in strokovni delavci smo ga že sprejeli za svojega, sedaj pa ga bomo vztrajno polnili z veseljem, ustvarjalnostjo, srečo in ljubeznijo. Več v galeriji.

(Skupno 404 obiskov, današnjih obiskov 1)