S hitrimi koraki se bliža dan, ko se bomo srečali in ko boste zaupali svoj največji zaklad – vaše otroke v naše roke.

SKUPNO SREČANJE OTROK, ki prvič vstopajo v naša vrtca, njihovih STARŠEV in VZGOJITELJIC, bo 29. avgusta, ob 17.30 v vrtcu .

ZDRAVNIŠKO POTRDILO za vstop otroka v vrtec iz katerega je razvidno, da je otrok cepljen po programu (Pred vstopom v vrtec, morate z otrokom opraviti pri svojem izbranem pediatru zdravniški pregled za vstop v vrtec. Potrdilo, ki ga boste dobili, prinesete vzgojiteljici prvi dan, ko pride otrok v vrtec. Brez zdravniškega potrdila vzgojiteljica otroka ne sme sprejeti.)

ODDAJA VLOGE ZA ZNIŽANO PLAČILO VRTCA – CSD jih sprejema od 1. avgusta dalje (CSD vam bo na podlagi vaše Vloge določil plačilni razred za plačilo vrtca, po katerem se bo obračunavala mesečna oskrbnina za vašega otroka. V kolikor vloge ne oddate, boste imeli polno plačilo vrtca).

UVAJANJE OTROK, ki prvič vstopajo v naš vrtec bo 2., 3. in 4. septembra 2024 (en starš je lahko prisoten z otrokom v vrtcu – o poteku in času uvajanja se boste dogovorili z vzgojiteljicama na srečanju 29. avgusta 2024).

Želimo vam lepe počitniške dni in se veselimo novih začetkov v jeseni.

Marija Trpin, pomočnica ravnatelja