PROJEKT VRTEC SMUČA

V mesecu januarju in februarju, smo s finančno podporo donatorjev izpeljali brezplačni smučarski tečaj za vse predšolske otroke (letnike 2018 in 2017)  iz vrtcev Rogoza, Hoče in Slivnica. Zahvaljujemo se pobudniku te akcije gospodu Marku Glaviniču, občini Hoče-Slivnica in vsem, ki ste z donatorskimi prispevki omogočili izvedbo tečaja.

V obeh terminih je vse je potekalo po planu v organizaciji smučarske šole Ptuj, kateri gredo vse pohvale za odlično izvedbo tečaja na smučišču Areh.

V vrtec so prinesli opremo za otroke, ki le te niso imeli, pomagali pri obuvanju otrok v pancerje in jih pospremili na avtobus.

Otroci so na smučišču hitro pokazali svoje sposobnosti, saj so se takoj vključili in premagali začetniški strah. Kar nekaj otrok je že obvladalo smučanje, zato so svoje znanje nadgrajevali.

Vmes je vrtec poskrbel za malico, da so lahko nadaljevali z drugim delom dnevnega tečaja.

V vrtec so se vračali utrujeni, vendar polni pričakovanja za naslednji dan.

Vse pohvale tako organizaciji, kot sposobnostim otrok, je izrekel tudi ravnatelj OŠ Dušana Flisa Hoče, gospod Alojz Velički.

V decembru 2023, januarju in februarju 2024, smo ob promociji projekta vrtec smuča zbirali tudi prostovoljne prispevke za izvedbo projekta v prihodnjem letu. V vrtcu Hoče in Rogoza smo zbrali 166,31€ in bodo nakazani na zbirni račun za izvedbo tečaja v prihodnjem letu.

Spoštovani starši, vabimo in  prosimo vas, da podprete projekt VRTEC SMUČA za naslednja šolska leta tudi sami, vaše podjetje ali podjetje, kjer ste zaposleni.

Naj z vašo pomočjo projekt VRTEC SMUČA postane stalnica tudi za vse prihodnje generacije otrok vrtcev v občini Hoče-Slivnica.

Projekt podprete z nakazilom sredstev na TRR Občine Hoče-Slivnica številka

SI56 0136 0010 0009 425 s sklicem za plačilo SI00 73000001.

Podjetja izpolnijo donatorsko pogodbo, ki jo podpisano pošljejo na naslov Občine Hoče-Slivnica ali na e-pošto: maja.golenac@hoce-slivnica.si – povezava do donatorske pogodbe: Donatorska pogodba

Za vašo podporo projekta se vam v naprej zahvaljujemo.

Pomočnica ravnatelja: Marija Trpin