Spoštovani starši in vsi, ki bi radi pomagali.

V našem Zavodu že nekaj let uspešno deluje šolski sklad. Njegov namen je skrb za otroke matične in podružnične šole ter skrb otrok vrtcev Hoče in Rogoza. Do sedaj smo z zbranimi sredstvi omogočali učencem udeležbo na tekmovanjih, sofinancirali smo nadstandardne dejavnosti nadarjenih učencev ter pomagali pri nakupu opreme. Zahvaljujemo se vsem, ki ste s svojimi donacijami in svojim delom prispevali k uresničitvi načrtovanih projektov in aktivnosti.

V želji, da bi v šolskem letu 2023/2024 še naprej podpirali šolski sklad z omogočanjem nadstandardnih programom šole in vrtca ter pomagali učencem iz finančno šibkejših okoljih, pa obiščite spletno stran šole https://www.os-hoce.si/solski_sklad/, kjer boste dobili vse potrebne informacije.

Skupaj gradimo boljši jutri za naše otroke!

S prijaznimi pozdravi, v imenu upravnega odbora Šolskega sklada Osnovne šole Dušana Flisa Hoče,

Polonca Kužner